SpyroSoft

Dołącz do nas

Mamy dla Ciebie propozycję współpracy na stanowisku

Automotive Test Engineer

Doświadczenie
Middle

Lokacja
Kraków

Wielkość zespołu
5-10

Nasz Klient jest globalnym dostawcą systemów autonomicznych. Finalny produkt będzie dostarczony do końcowych firm motoryzacyjnych i będzie wspierał systemy mobilne na całym świecie. Twoją główną rolą będzie stworzenie, przeprowadzenie i raportowanie wyników testów w jednym z naszych projektów, który związany jest z autonomicznym systemem prowadzenia opartym o AI.

Wymagania:

  • Zakończone studia (związane z branżą automotive/IT)
  • 2-4 lata w branży automotive
  • Znajomość Automotive SPICE i V-Model, znajomość ISO26262 będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość CAN / ETH
  • Doświadczenie z CANoe Vector lub podobnym środowiskiem
  • Doświadczenie z protokołem XCP będzie dodatkowym atutem
  • Wiedza z zakresu diagnostyki ECU
  • Znajomość języków skryptowych (python/bash)
  • Komunikatywny angielski, dodatkowa znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • Udział w tworzeniu, utrzymywaniu, przeprowadzaniu testów manualnych oraz automatycznych oraz testy ECU w branży motoryzacyjnej
  • Specyfikacja i tworzenie przypadków testowych przy użyciu metodyki czarnoskrzynkowej z użyciem Vector vTestStudio, CANoe.
  • Tworzenie strategii testowej
  • Cross-site testowanie oprogramowania ECU w technologii Hardware in the Loop na stanowiskach testowych wyposażonych w VN8914, VN8972 lub VN5640.

Oferujemy:

  • Indywidualny program rozwoju pracowników
  • Spersonalizowane kursy języka angielskiego
  • Pakiet relokacyjny (wsparcie finansowe lub służbowe mieszkanie na pierwszy miesiąc)
  • Biuro zlokalizowane w centrum miasta
  • Nielimitowana ilość kawy, herbaty

Chcesz sam/a się przekonać jak wygląda praca u nas?
Wpadnij do naszego biura na pyszną kawę!

Ty wybierasz sprzęt na jakim chcesz pracować

Prywatna opieka medyczna

Karta MultiSport

Wyjścia integracyjne

Roczny budżet szkoleniowy

Dowolna forma współpracy etat/freelance

...oraz wiele innych

Jestem zainteresowany!

Poleć znajomego na to stanowisko i odbierz 2 000PLN

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego